| eVokes a întrebat:

Salut, am bagat si eu Counter Strike Source si imi apare o eroare cand intru in el... Eroarea suna cam asa:
Engine Error
Unable to load surface prop file 'scripts/surfaceproperties. txt' (referenced by manifest file 'scripts/surfaceproperties_manifest. txt')
Daca stie cineva cum sa o rezolve astept un raspuns, dau funda si vot.
Am mai avut Counter Strike Source mai demult si a mers fara probleme, nu stiu din ce cauza acum apare aceasta eroare.
Astept raspunsurile voastre.

2 răspunsuri:
| RaDupc12 a răspuns:

Pai ori ai prea multe jocuri in pc si au ocupat mult spatiu ori nu-i bun cs pe care l-ai bagat, incearca sa dezinstalezi unele jocuri pe care nu iti mai trebuie funda?

| RaDupc12 a răspuns:

Pai ori ai prea multe jocuri in pc si au ocupat mult spatiu ori nu-i bun cs pe care l-ai bagat, incearca sa dezinstalezi unele jocuri pe care nu iti mai trebuie