| Branduse_Vlad_1998 a întrebat:

Salut.Am conectat un laptop Compaq CQ58 cu procesor Intel Celeron la un televizor Linetech LCD cu ajutorul unui cablu VGA.
Imi arata desktopul si mouseul.Insa daca deschid o aplicatie,laptopul imi arata aplicatia deschisa, dar televizorul nu face asta.Ce pot face ca si televizorul sa imi arate aplicatia deschisa?

1 răspuns:
| BlackScorpion2001 a răspuns:

Daca ai windows 7:
1) Cand ai bagat cablul in televizor dai click dreapta pe monitor si dai pe "Personalize"
2) Vezi acolo unde scrie "Multiple Displays"
3) Incearca-le pe amandoua (poate este setat pe display 1 sau 2 nu sunt sigur, la mine e pe 1)
4) Dai Apply si OK

SPER CA O SA-TI MEARGA