| NeluCurcanuuuu a întrebat:

Salut.Am cs 1.6 LanT final si numi merg codurile. de exemplu super simple wall. intru in joc cu el, apas ce-mi zice ca pe site-ul de pe care l-am lua si nu-mi merge. Ce sa fac?
E din cauza ca am windows 7? Ce sa fac sa-mi mearga?

21 răspunsuri:
| buzucan a răspuns:

Merg codurile..gasesti pe www.codurics.info dar mai gasesti si aici www.coduricsgo.info sau pe www.coduricounterstrike.info

| M7D7L1N a răspuns:

Problema este ca la cs lant final nu merge nici un fel de cod (crede-ma le-am incercat pe toate).Am schimbat cs-ul si au merswinking(si mai este cv nu conteaza ce windows ai; eu am wind 7 si au mers codurile la cs 1.6 simplu)doar ca tiam mai zis la lant final nu merge de feltongue

| xWhiteTigerx a răspuns (pentru M7D7L1N):

Frt eu am cs.1, 6 normal si nu stiu cum sa folosesc badboy-u. imi zici si mie plz

| cristisestie a răspuns:

Ce copiii.
Cu draq sa emarga doar pe win xp codurile.
Cred ca sunteti clasa I

Intra in setari la cs>Video>si la Rendrere sa fie pe OpenGL
Cred ca il ai pe Software sau D3D

| XKeNTx a răspuns (pentru cristisestie):

Frate eu am MPH Leis de expemlu am windows XP si mergea perfect pana acum o sapt. si deschid cs il las in bara apoi deschid Leisu Si cand dau apoi pe cs nu imi apare se blocheaza in bara.

| Tine_Minte_Teoo_1988 a răspuns:

Cs pe care il ai e prea performant ca sa primeasca coduri ia-ti alt cs si o sa mearga codurile foarte bine ia-ti de ex cs bestial 2.2

| DAN999 a răspuns (pentru Tine_Minte_Teoo_1988):

Ce cod este cel mai bun?

| DAN999 a răspuns (pentru Tine_Minte_Teoo_1988):

Imi spuneti si mie coduri de cs bestial?

| andyyy11 a răspuns:

Deci, cand instalezi cs-ul (lant final) automat se instaleaza si (anti cheat) adica "anti coduri" si il poti dezinstala de la set program access and defaults... apoi ii stergi instalarea care se afla in folderul in care ai instalat cs-ul, instalarea se numeste cd-client-4@23@4-en.exe, deci nu are treaba cu windows 7 sau nu mai stiu eu ce... vizionare placuta prin pereti. astept fundawinking

| DenysCamyl a răspuns:

Dati-mi un link cu un cs pe care merg coduriile

| ToL a răspuns:

Mai omule eu am ajuns sa dau prin pereti fara coduri (experienta) te rog eu joaca pe cs aproximati 2 ani si vei vedea ca poti juca dupa aceea ca si cum ai avea wall (de ex "eu")

| Crysty2222 a răspuns:

Eu am windows xp si imi merge

| Petrut_smedescu_1974 a răspuns:

-Ba merg: fii atent descarca gettosxe de pe tobys parola e www.tobys.dk- wall.
-aim si wall descarci cdHack de pe google, asa scrii acolo :cdhack si descarce versiunea 5.0.
-pentru activare apesi pe alt capslock del insert, nu stiu bine scrie intr-un folder acolo da de obicei de pe una dintre acestea.la mine se activeaza de pe caps si de pe alt se configureaza.
apesi alt siti apare consola codului si in ea scrii simplu:bot 1, ca sa dai head.
-am uitat sa precizez pentru gettosxe dai 2xclic pe gettosxe il lasi aprins si intrii in cs. Dupa se va auzi un sunet si se va bloca cs. apesti simultan ctrl+alt si pe dextop iti apare o icoana la care trebuie sa dai ok. si dupa aia dai clik pe csu din bara.Cam atata este daca vrei sa dai funda da-mi.

| alynut1234 a răspuns:

Da! nu iti merge decat pe windows xp! sau daca nu fi atent! daca iti merge cum zic eu fi recunoscator si da-mi o funda! intri in cod dai click dreapta pe iconita care activezi codul dai la proprietati dupa aia dai la conpatibility dupa aceia dai la run this proram in compatibility mode for: si selectezi windown 7, daca nu iti merge! selectezi pe windows XP service parck 3(sp3)! sa nu uiti sa bifezi RUN THIS PROGRAM IN COMPATIBILITY MODE FOR! bafta! funda!

| Gaby123HD a răspuns:

Ba Sterge ceva cu steam si ce mai stiu eu ce de acolo de unde ai instalat cs ca nici mie nu mi-a mers asa si am mesterit pe acolo am incercat sa vad daca merge codurile si zbushh a mesr happy BAFT LA /ban/destory/fuckoff/exterminate

| Robertbooy_Robertroberto_1978 a răspuns:

Deci downloadeaza cs 1.6 bestial si dupa scrie pe net download badboy cs 1.6 si downloadezi din www fisierul meu si gata FUNDA?

| Boss_Alin_1993 a răspuns:

Baga cs1.6 wltimate HD. Incearca o sa mearga sigur. Salut!

| Boss_Alin_1993 a răspuns:

Baga cs1.6 wltimate HD. Incearca o sa mearga sigur. Salut! Si baga la optiuni undeva openGL o sa mearga pe ori. Windosws!

| FlorinShAtat a răspuns:

Pe windows 7 nu merge decat cd hack 0.5

| Hrystu_Andrey_1983 a răspuns:

De fapt... Nimeniu nu a raspuns corect.
Daca v-ati fi uitat in Task Manager, Lant Final este executabil cstrike.exe
Iar CS 1.6 Classic (Nemodificat) este hl.exe
Voi trebuie sa gastiti codurile special pentru acestea: Cele injectabile: Cboby, OGC etc... pentru CSTRIKE.EXE
Iar celelalte (Leis) sau cum ar fi Anti-SS-ul pentru HL.EXE

| toxikboy a răspuns:

Si cum il activez