| H50 a întrebat:

Salut, am CS v1.2 Carbon si de cand am primit nu stiu ce comanda pe un sv de gungame nu imi mare merge counterul bine, adica atunci cand apas pe W se duce in spate cu SHIFT, si cand apas pe S se duce in fata cu SHIFT, adica s-au inversat comenzile. Ce sa fac sa nu mai fie asa?

P.S.sickAm dat la settings "Use defaults", dar nimic, tot asa.
-Am reinstalat jocul de mai multe ori, dar nimic, tot asa.
-Am downloadat jocul din nou, de mai multe ori, dar nimic, tot asa.

Vreau sa rezolv problema, nu sa schimb cs, ca-mi plac armele cum arata si mi-am obisnuit pe el.

Mersi anticipat, FUNDITA happy!

1 răspuns:
| RareşTPUro a răspuns:

Dupa ce dezinstalezi jocul, Da-le DELETE ca raman ramasite de la fostul cu configul, si atunci cand instalezi unul proaspat se imbina si in noul Counter Strike. Curata totul... Dupa dezinstalare recomand sa iti instalezi CCleaner si sa stearga regitrele el (cel mai bine), pe urma sa reinstalezi CounterStrike-ul.