| Lukian_4924 a întrebat:

Am descarcat ieri Smackdown vs Raw 2011(PS2) si am descarcat si PCSX2 si l-am configurat(nu stiu daca l-am configurat bine...). Intru in joc si imi aleg cu cine sa ma bat dar cand joc se misca greu.De ce? Nu l-am configurat bine? Ma ajuta cineva sa il fac sa mearga bine?
Multumesc

Răspuns Câştigător
| NFC5498 a răspuns:

Iti trebuie un calculator super bun
Am avut aceeasi problema
Daca ti-a intrat in joc l-ai configurat foarte bine nu ai ce sa ii faci
Iti drebuie o placa video de cel putin 2 gb si procesor quad core de 3.0 GHZ
Iti trebuie un calculator mai bun oricum te sfatuiesc sa il stregi pentru ca in meciurile de la road to wrestlemania o sa iti mearga in reluare si o sa te scoata din sarite
Ia-ti PS2 ca e 3 milioane si modeaza-l ca e intre 50 si 80 de lei modarea pe cip(noile versiuni nu le poti moda cu cardul)
si nu te lua dupa cei care zic ca sa strica repede pentru ca daca jocurile nu au virusi atunci cand le downloadezi o sa iti mearga fara sa strice fibra
Sper ca te-am ajutat

1 răspuns:
| GaNeA001 a răspuns:

Jocul este prea sofisticat. Daca vrei sa-ti mearga mai bine mai baga 500-1000 de lei in pc. Succes si sper ca ti-am fost de ajutor!