| Iph0n3 a întrebat:

Am descarcat Metin2 Mage acum 3 saptamani! Am jucat 1 saptamana si dupa zicea ca nu este ON! Am asteptat 2 saptamani! Acum am intrat pe site sa rezolv problema adica sa-l descarc din nou! Dar imi apare o eroare pe tot ce apas ca sa descarc! Ce are? (FUNDA cine raspunde corect) x(( FASTT

Răspuns Câştigător
| Dennii14 a răspuns:

Metin2Ezy
Metin2Oriental
Metin2Tim
Metin2Epical
Metin2Mania
Metin2European
Metin2Fun(e praff fun ...niki GM nu mai arelaughing)

4 răspunsuri:
| Dennii14 a răspuns:

Buna. Am jucat si eu Metin2Mage si si mie imi aparea tot asa ca nu e on. Asta inseamna ca e inchis serveru. Nu mai astepta ca poate s-a inchis ca nu erau jucatori sau din cauza Bug-ului sau Lag-ului sau cine stie.

| Iph0n3 explică (pentru Dennii14):

Nas mai juca dar imi dai u alt mt?

| Jasmyne a răspuns (pentru Iph0n3):

Metin2 hmm server de Metin2 pooooy Metin2X, Metin2xro,Metin2PvP GM-Mode, EpicalMt2, DinamikMt2, dar intra pe net si scrie gaming top 100 dar eu iti recomand AnticMt2 big grin sper ca ti-am fost de ajutor.

| Dennii14 a răspuns (pentru Iph0n3):

Metin2Ezy
Metin2Oriental
Metin2Tim
Metin2Epical
Metin2Mania
Metin2European
Metin2Fun(e praff fun ...niki GM nu mai arelaughing)

| Svartz_Alex_1996 a răspuns:

Pai s-a inchis mage.Atunci insa sa redeschis acum. Siteul este http://metin2mage.fr. Eu am reintrat sunt pe sv cu numele TheElder. Te astept. Bafta