| Stefangabi a întrebat:

Am descarcat minecraft 1.7.2.Am crezut c-o sa-mi mearga, dar da o eroare.La doua lanchere nu se conecteaza cu serverul versiunii, iar la unul da crash cand il deschis.Am windows xp. Ajutor

Funda

1 răspuns:
| Iulia_Dragomir_1999 a răspuns:

Bun..eu zic sa instalezi asta https://www.youtube.com/watch?v=7M78IvZ0k8c si dupa intri pe tpb si cauti minecraft 1.7.2 acolo o sa iti dea multe linkuri tu o alegi pe care crezi ca e mai buna si dai mai jos si o sa vezi ceva scris cu verde si dai click si o sa iti instaleze minecraftul :D
sper ca te.am ajutat