| Marian1233 a întrebat:

Am descarcat un joc gta san andreas si m-am gandit sa ppun niste moduri pe el! Am descarca ggmm si apoi cand sa il deschid imi zicea "txd corrupt" cea mai buna solutie care ar fi?
Am in cercat sa pun frame work si alte chestii dar degeaba! imi puteti trimite un tutorial sau un link pentru a scapa de aceasta problema!
Dau funda la fiecare!

Răspuns Câştigător
| Bogdan_Ionut_1998_M6xE a răspuns:

Ba, nu am link dar caută fișierul pe net așa : txd GTA sa... Descarci și înlocuiești cu celălalt, îl găsești în folderul unde ii instalat jocul. Apoi poți juca liniștit.