| KamyKaze666 a întrebat:

Am facut un film cu samp linkul este acesta daca puteti sa va dati si voi cate o parere pe youtube
Iar cel care imi va da o idee buna pentru urmatorul film cu cateva momente interesante primeste funda!

1 răspuns:
| HeRmeSs a răspuns:

Fa un film cu Mafia. Gen un om iubeste o fata care face parte din Mafia Carleone din Las Venturas, tatal ei fiind seful gruparii. Omul (CJ) trebuie sa ii demostreze ca o iubeste cu adevarat si sa intre in grupare. Este supus unui test in care trebuie sa il omoare pe seful Grove Street. Mai departe te las pe tine.