| fear1234567 a întrebat:

Salut,am facut un program pentru cineva pentru a putea downloada ceva,insa antivirusul nu il lasa sa il deschida insa prietenul respectiv nu vrea sa il dezactiveze,si am vazut ca ar trebui sa ii criptez programul,in asa fel incat sa nu il mai detecteze antivirusul, ma poate ajuta cineva?(P.S.:nu este in scop negativ)

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

Mai exact ce program ai facut? Antivirusul nu se ridica degeaba! Programul respectiv modifica registri si directoarele din windows fara stirea lui.

1 răspuns:
| fear1234567 explică:

Nu mai conteaza, mersi pentru ajutor, am gasit ceva, ai funda deoarece esti singurul care ai raspuns laughing)winking