| claudiu2246 a întrebat:

Salut,am facut un server de minecraft 1.7.2 cu hamachi,am facut ce trebuia, si l-am creat.Am dat ipu unor prieteni sa se conecteze la hamachi cu mine,dar nu reusesc sa se conecteze,si nu stiu ce sa mai fac, vreau neaparat sa joc cu ei pe un sv de-al meu.Help plz=funa happy

5 răspunsuri:
| darkwisper a răspuns:

Mesaj pe privat la mine. am avut server de 4 ani.

| claudiu2246 explică (pentru darkwisper):

Ti-am dat mesaj,sper ca l-ai primit,daca nu trimite-mi tu mie, sa iti dau idu de skype, fb, mess, etc

| darkwisper a răspuns (pentru claudiu2246):

Scrie id de skype aici sau pe privat te rog. nu l-am primit.

| claudiu2246 explică:

Claudiu Balcu, am o poza de profil cu mine si inca un prieten pe National Arena, sa stii ca multi fac confuzie ca mai e un cont

| claudiu2246 explică:

Claudiubalcu,am o poza de profil cu mine si inca un prieten, pe stadion