| andreiutzumc a întrebat:

Salut am facut un server de minecraft m-am facut admin si nu stiu cum sa fac sa ma pot teleporta la un player adica stiti voi /tpa(nume) daca vreti sa intrati pe server este decat on cand intru eu 25.88.104.158:25565 dau funda pentru cei care raspunde primul dar si corect!

Răspuns Câştigător
| 0Andrew0 a răspuns:

Incearca urmatoarea comanda:/tp. Jucatorul1 este persoana care se teleporteaza si jucatorul2 este persoana la care doresti sa te teleportezi.
De exemplu:/tp