| JohnPensulescu a întrebat:

Salut, am facut un wishlist cu un PC si nu sunt sigur daca componentele sunt compatibile si daca este bun de ceva.
http://www.pcgarage.ro/vizualizare-wishlist/2082306/

1 răspuns:
| OneCs a răspuns:

Nu cred ca e printre noi vreun expert in asa ceva, as putea sa iti spun si eu ca sunt compatibile sau nu dar poate zic doar asa ca sa comentez sau pur ai simplu asa cred ca e chiar daca nu e bine.
In concluzia trimite-i mesaj la cei de la Pc Garage si o sa iti raspunda intr-un video de al lor.