| Badea_Alexandru_1998 a întrebat:

Salut, am fct o comanda pa media galaxy vineri seara si in aceasta am greșit adresa de e-mail si am făcut alta comanda duminica seara cu toate datele scrise corect. O sa primesc ambele produse sau prima comanda nu s-a confirmat? Dacă s-a confirmat pot sa anulez comanda? Vreau un răspuns rapid. Mulțumesc

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Suna-i direct ca sa te asiguri ca nu-ti trimit 2 comenzi la adresa ta!

| Badea_Alexandru_1998 explică:

Si dacă refuz la curier nu se întâmpla nimic? Trebuie sa plătesc când primesc coletul.