| MatrixGr a întrebat:

Am fost etichetat intr-o poza si imi apare si pe timeline-ul paginii mele insa daca intru de pe alt cont si ma uit pe peretele contului pe care ar trebuie sa fie poze nu este. De ce? Este o setare pe care a facut cel care a publicat poza?
P.S. Acolo scrie ca This is X*s Post. It*s been shared with X*s friends and friends of anyone taged.

2 răspunsuri:
| SimoonaD a răspuns:

Da,cel care a postat poza a pus sa fie vazuta doar de cei etichetati [si prietenii lor] si de prietenii sai. Ceilalti nu o pot vedea, nu este o postare publica.

| MatrixGr explică (pentru SimoonaD):

Pai daca ma uit de pe un cont care este prieten cu mine pe peretele meu, nu se vede poza.