| EMY001 a întrebat:

am gta samp si cand dau pe imaginea aia cu gagica imi daschide toate site-urile mele favorite cand dau sa intru pe un sait imi daschide gta san andreas normal (ajutati-ma dau funda)

Răspuns Câştigător
| PopAdrian a răspuns:

Nu ti-a facut cineva vreo farsa si ti-a inversat iconitele la fisiere? Eu cam asta inteleg din ce mi-ai explicat tu. Eventual sterge scurtaturile de pe ecran si apoi scoate-le iar din folderele de unde e instalat jocul, respectiv browser-ul de net. Succes!

| EMY001 explică (pentru PopAdrian):

Mersi mult m-ai ajutat!

| EMY001 explică (pentru PopAdrian):

Dar stai un pic cum pot face asta nu am inteles ce vrei sa spui prin scurtaturi

| PopAdrian a răspuns (pentru EMY001):

Iconitele de pe ecran corespunzatoare unui anumit program se numesc scurtaturi. Numele vine de la faptul ca ele nu sunt instalate pe ecran, ci in alta locatie, iar "scurtatura" de pe ecran iti face legatura cu fisierul original, astfel te scuteste pe tine de cautat prin C sau D.
In loc sa le stergi de pe ecran, mai bine schimba-le iar iconita. Dai clik dreapta pe ele, dai Properties apoi Change Icons.