| Claudiu_Cătălin_2000 a întrebat:

Am instalat windowsul (7) 64x si cand vreau sa intru in samp sau minecraft sampul se dechide pana bag serverele cand bag server si ma conectez se incarrca sageata si atat nici macar nu inntra in joc sa imi dea crash, iar la minecraft dau play nici nu scrie mojang si da crash ce sa fac? nu reinstalez windowsul

1 răspuns:
| AkaiNashi a răspuns:

Nu cred ca e de la winodws, cel mai probabil e de la ram, incearca sa reinsalezi windows ul