| OCTAVn1 a întrebat:

Salut, am intampinat o problema care pana acum nu am mai avut-o ci anume cu cs-u, pun tinta la awp si apare ecran negru, asta se intampla numai la awp cand pun tinta in rest nu sunt probleme

dau funda

O seara buna

1 răspuns:
| edytza1 a răspuns:

Pai ai putea pur si simplu sa instalezi alt Cs, te-ai gandit? Sau poate fi din setari, de la imagini, nu din el, e colmplicat ce-ti zic acum. Incearca Counter Strike Nvidia 4N sau ceva de genu e foarte tare, sau unul simplu, CS 1, 6 normal sau LF. Funda?smug