| anonim_4396 a întrebat:

Salut,
Am jucat Metin2, o perioada lunga de timp, dar acum am decis sa ma las pentru. ca este plictisitor si pierzi timp pretios, cine vrea sa ii dau contul meu dupa www.metin2.ro de lv. 61 pe Sagitta, si itemele ( otel+9, neinsufletite +9, arc epic +9 ) sau chiar si contul de lv 73. dupa www.sv1.earthmt2.com.Itemele/contul dupa www.sv1.earthmt2.com si contul dupa www.metin2.ro le dau pe 5 euro bucata in reteaua vodafone, pretul este negociabil.
Pt. mai multe detalii add only. izzi
Multumesc toturor!

1 răspuns:
| MarxMarcel a răspuns:

Man da-mi mie contul si iti dau contul meu de pe metin2 cora lvl 124 furtuna, saishu e super bun contul deci vrei sa facem schimb iti fac un screenshoot daca vrei...