| AlexTp a întrebat:

Salut am luat owner pe un sv de Counter-Strike si vreau sa sa-mi ziceti cum se baga admin,plugin-uri, mape...Dar nu vreau sa-mi aratati cum se baga adica hlds/addons/amxmod/configs...
Asta e treaba nu am hlds cum i-au?
Adica nu stiu daca m-am exprimat bine, dar sper sa primesc raspuns.

5 răspunsuri:
| kenNNzorFTW a răspuns:

Daca nu ai acces ftp degeaba incerci tu sa bagi admine/mape/pluguinuri..trebuie sa ai acces la fisierele server-ului (asta insemna aces ftp), daca doresti acces la tot serverul, poti vorbi cu detinatorul sa uploadeze pe un site specializat de upload serverul, si sa iti trimita adresa ca tu sa il iei..atunci poti adauga pluguinuri/admine/etc.

Bafta!

| AlexTp explică (pentru kenNNzorFTW):

Eu cred ca am ca, cand dau in consola amx_addadmin |Merge|

| kenNNzorFTW a răspuns (pentru AlexTp):

Daca nu ai niciun fisier in pc cu numele de hlds, sau ti-a trimis fondotorul server-ului serverul, atunci nu ai acces... poate merge cu addadmin din consola.dar nu stiu.

| Vamvu_Florian_1999 a răspuns:

In configs ai users(acolo jos de tot ai ori sa dai admin pe ip ori nume si cod*daca dai pe cod trebuie sa scrie setinfo pw_CODU* in consola)
pentru mape in addons la maps
plugin-uri is in amx-modx nu umbli deloc acolo ca se poate strica svwinking
bafta la joc!
Funda, plz? happy

| AlexTp explică:

Adica eu am acces la tot dar nu am hlds/cstrike/addons, astea adica cum le i-au si sa am acces?