| Razzvan5444006644 a întrebat:

Salut,am mai întrebat pe TPU acum ceva timp de ce nu imi merge gta 5 asa ca o sa zic din nou, mi-am cumpărat gta 5 in urma cu 4 zile,totu bine m-am jucat single player si dupa am vrut sa vad cum e onlineul, faza e ca dupa ce imi fac caracterul fix la loading screen unde scrie entering gta online imi da crash, uneori si cu black screen, stie cineva de ce? Am vazut ca poate sa fie de la drivere, am luat o placa mai ieftina si are bios de mining dar folosesc antimag patcher.Mentionez ca fivem merge perfect.VA ROG AJUTOR, MACAR ajutati-ma SA-MI RESETEZ BIOSUL LA PLACA PENTRU CA AM PREMIUM

1 răspuns:
| lpavel a răspuns:

1 la mana: nici o placa video nu are bios ci driver video!
2 la mana: daca jocul gta merge sa joci ofline iar online nu, atunci problema nu e de la pc ci de la netul tau care poate e prea slab sau serverele gta nu merg!
Daca ziceai exact ce placa video ai iti dadeam un link de unde sa descarci driverul...