| sonnykid a întrebat:

Salut, am o eroare la mondialmt2. il downloadez, il instalez, si cand sa deschid launcherul imi zice "cannot determine the device type from the filename extension" si cand dau Ok, ma baga un launcher si acolo o alta eroare "Aucun perpherique MCI ouvert" sau ceva de genul, si nu mi se downloadeaza la launcher. ce e de facut?

1 răspuns:
| LikeABoss99 a răspuns:

Salut, trebuie sa stii ca mondial metin 2 s-a inchis de aceea nu mai merg ultra fun si fun si nici new world (la uni) weste inchis cauta alt srver de metin hammer este cel mai tare lvl 93 din prima mergi la tifany si te 127 king la magazun tot ce vrei pentru mai multe detalii intra pe http://hammermt2.servegame.com/ sau contacteaza-ma la adresa de mess stefanlaurentiu99