| anonim_4396 a întrebat:

Am o intrebare daca fac video-uri pe Youtube si nu semnez nici-un contract, imi trimite plicuri la posta?

Răspuns Câştigător
| Nemessys a răspuns:

Nu-ti trimite nici un plic la posta din realitate dar la cea virtuala da. Iti poate trimite plic numai daca ai parteneriat si strangi suficiente vizionari pentru a castiga o anumita suma de bani. Sau banii cred ca-ti vin pe card. nu stiu laughing. Deci. raspunsul pe scurt : NU!

| MaxTheDragon a răspuns (pentru Nemessys):

Ms,vrei sa fiim prieteni pe steam? Daca da, Da-mi add la :
steamcommunity.com/id/MaxSlend

3 răspunsuri:
| DaniTDCI a răspuns:

Nu stiu la ce te referi, adica vrei sa primesti de la abonatii tai cadouri si plicuri cu mesaje,, sau daca vrei sa faci bani din yt,, ai de muncit muult

| MaxTheDragon a răspuns (pentru DaniTDCI):

Nu,sa zicem ca nu semnez nici-un contract imi da plicuri?