| bugasebi a întrebat:

Salut, am o intrebare desi nu imi place sa intreb ceva despre acest joc.Cum se face cont pe metin2 explossive? Pentru ca atunci cand incerc sa fac nu imi da voie pe motiv ca nu am completat toate campurile.Rog ajutor!

2 răspunsuri:
| Gabi930 a răspuns:

Asa imi facea si mie cand vroiam sa-mi fac cont pe metin2 explossive.Acum mi-am facut cont.Eu cred ca nu are hamachi pentru ca cred ca iti zicea pe site retelele si eu cand jucam nu aveam hamachi pornit.Asa ca eu cred ca nu are hamachi.Nu stiu daca acum are hamachi sau nu are.

| ionutz1090 a răspuns:

Ma poate are ip pentru hamachi cauta pe net si vei vedea ip-ul. Funda?