| Vulc_Marian_1995 a întrebat:

Salut, am o intrebare : in cate fps-uri ar merge GTA 5 pe aceste componene : Placa video ATI Radeon 3850 (512 mb), Procesor Quad-Core Q9550 2,83GHz, 8GB RAM?

Răspuns Câştigător
| Jula_Alex_2002 a răspuns:

Nu-ți va merge. Placa video e extrem de slabă. Probabil pe low dar la mai mult de 15 fps să nu te aștepți

2 răspunsuri:
| Gonrax a răspuns:

N-o să-ți meargă chiar deloc. Cu 512 MB la placa video mai mult de 10-15 fps nu o să ai.

| BobiTheBoi a răspuns:

Nu stiu exact sa-ti zic, dar ar fi probabilitatea sa-ti mearga extrem de prost pe low, sau sa nu-ti mearga.