| ThePresident a întrebat:

Am o intrebare..in Germania este legal sa descarci jocuri care nu contin svastica gen CS, FC4? Mi-a spus un prieten care sta in Germania si care are PC cumparat in Germania ca este ilegal sa descarci jocuri de pe internet si toate trebuie cumparate. Multumesc!

Răspuns Câştigător
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Asa este. Ei sunt mai restrictivi si legea la ei se aplica nu se joaca. Si la noi este ilegal dar pana nu te prinde vanzandu-le nu te bruiaza nimeni.

1 răspuns:
| lpavel a răspuns:

E ilegal peste tot in lume sa descarci orice fel de joc daca nu-l cumperi!