| TudorRadu a întrebat:

Salut, am o intrebare! Mai de mult ma jucasem o mapa de warcraft cu Dumnezeu si puteai sa faci ce vrei, erai in rai si ajuta-i oamenii, ii distrugeai faceai ce vroiai. Dar nu mai stiu exact cum se numea, cred ca world of god sau nu stiu ca nu o gasesc. Ma poate ajuta cineva?

2 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

In ce an te-ai jucat? si ne poti da mai multe indici.

| TudorRadu explică:

Anul trecut ma jucam, iti dau detalii despre mapa daca vrei ..Toata portiunea de jos era raiul, tu erai Dumnezeu si nu puteai sa te misti dintr`un loc si aveai un fel de magazine de la care cumparai monstrii si ii trimiteai unde vroiai ba cumparai fulgere si distrugeai un mob ceva si pe mapa erau booti si in mijloc era portalul din care ieseai din rai..acum cred ca poti sa-ti dai seama