| Dem0N a întrebat:

Salutwinking. Am o intrebare...Pot cumva sa maresc zoom-ul la lol...Nu ma refer la campul visual gen sa vad ca si cum ar fi wardat. Vreau doar sa vad campionul la o distanta mai mare.Am vazut la multi alti youtuberi chestia asta si chiar vreau sa stiu cum o fac sau daca o pot face laughing. Nu stiu daca ati inteles ceva, dar ca sa fiu mai clar : Cum maresc patratul ala de pe mini harta in mod legal! INTREBARE ADRESATA DOAR JUCATORILOR DE LOL!

2 răspunsuri:
| EnvyU a răspuns:

Deci singura chestie care iti face minimapu mai mic sau mai mare este la interface minimap scale ..ATAT..il dai la 100 si cam asta e, nu ai cum sa faci altfel nu exista altceva, daca vrei sa se vada mai mult din ecran dai rezolutia mai mare gen 1680 sau 1920

| Dem0N explică:

Imi apare maxim 1280... cum schimb pe 1680?