| XpandereX a întrebat:

Salut,am o intrebare:rust merge pe win 7? si daca da imi trebuie tungle pentru multiplayer?

Răspuns Câştigător
| Jipa95 a răspuns:

Da, merge si pe windows 7 : http://games.gamepressure.com/game_info.asp?ID=21642

Cat despre tungle pentru multiplayer, Google it!

Bft! :)

| XpandereX explică (pentru Jipa95):

Si putei sa imi sigetisi cateva server? am incercat 10 si niciunu nu merge

| XpandereX explică (pentru Jipa95):

Am o problema cu space-ul la tastatura

| Jipa95 a răspuns (pentru XpandereX):

In link-ul de mai jos ai un programel pentru schimbarea tastelor (in engleza remap).

http://www.majorgeeks.com/mg/getmirror/keytweak,1.html

Asteapta aproximat 5 secunde pentru a il downloada (nu trebuie sa apesi absolut nimic). Instaleaza programelul si schimba tastele cum vrei tu.

| XpandereX explică (pentru Jipa95):

Nu,nu se apasabine darms. poti sa-mi spui si niste servere care sa mearga ca amincercat 20 si connection failed. daca merge vreunu iti dau funda fara doar si poate

| Jipa95 a răspuns (pentru XpandereX):

Din pacate, eu nu joc Rust, asa ca nu-ti pot da un server 100% good, google it!

| XpandereX explică (pentru Jipa95):

Net.connect 5.9.50.115:28080 cu adminul online. mersi pentru help funda!

7 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu trebuie tungle si da, merge