| gtr2rr3 a întrebat:

Salut am o intrebare: vreau sa iau un volan+pedale+schimbator spuneti-mi trebuie sa instalez ceva la calculator ca sa il recunoasca calculatorul sau ce, ca sa nu le cumbar si sa stau cu ele. Funda! Multumesc!

Răspuns Câştigător
| CM7YRE a răspuns:

Daca ce achizitionezi tu vine cu un cd, atunci trebuie sa-l instalezi. (Daca are nevoie de driver trebuie sa vina neaparat cu un cd). Daca nu are cd doar il conectezi via USB sau ce tip de conexiune are si atat. Daca vrei recomandari, lasa un buget.