| catalin542000 a întrebat:

Salut,am o intrebare youtube-ul, cand generezi bani iti trimite banii prin card sau posta.
Si trebuie sa vorbesc cu ei sa le dau contul sau cum.

11 răspunsuri:
| KodrutZ a răspuns:

Iti trimit banii intr-un plic parfumat si cu ruj de buze pe el. E absolut adorabil sa vad cum un habarnist explica unui papagal despre o chestie care pare sa ii depaseasca complet pe amindoi. Continuati, va rog. Sfinte Pavel, ia zi-i baietului cum e cu cardul ala PayPal, merge si la bancomatele CEC, sau doar la BRD?

| catalin542000 explică (pentru KodrutZ):

Sau eventual ai putea s-o mananci si sa nu ne deranjezi daca lucrurile astea chiar te depasesc?

| KodrutZ a răspuns:

Hehe... dream on, puisor. Cica ma depasesc. Cind mi-am facut eu cont PP, voi va incaltati cu fesul.

| catalin542000 explică (pentru KodrutZ):

Scuza-ma dar cred ca ma confuzi, ori si cum nu iti fur meseria.

| KodrutZ a răspuns (pentru catalin542000):

"ori si cum" nu ai fi in stare sa o faci.

| catalin542000 explică (pentru KodrutZ):

La ce te referi, daca te referi la incaltat apai daca la 16 ani ai mei nu stiu sa ma incalt inseamna ca tu nu ai sa mai ai prea multe zile de trait

| KodrutZ a răspuns:

N-ai inteles absolut nimic, las-o moarta. Nu imi mai bat capul degeaba.

| catalin542000 explică (pentru KodrutZ):

Chipurile suntem pe aceeas lungime de unda, chiar ma gandeam la acelasi lucru.

| lpavel a răspuns:

Trebuie sa-ti faci un card Paypal si iti trimit banii pe card!

| catalin542000 explică (pentru lpavel):

Ma gandeam la asta dar trebuie sa vorbesc cu ei sa de dau contul de paypal dar cum fac asta?

| lpavel a răspuns (pentru catalin542000):

E o poveste mai lunga asa ca iti dau un link unde se spune cam tot ce trebuie sa stii :
http://refresh.ro/2013/04/bani-din-youtube-partner-program/
Bafta!