| costache21 a întrebat:

Am o mare problema. Azi mi-am luat o camera microsoft lifecam hd-3000 si am nevoie de ajutor. Bag cablul in calculator si becul nu se aprinde, apoi bag cd si incep instalarea. Cand imi apare iconita, dau next si acolo imi da eroare care spune ca instalarea nu poate continua deoarece nu sunt continuat la net dar de fapt eu sunt sau ca serverul e unavailable. Apoi mai spune ca sa ma conectez si apoi sa instalez din nou. PLS help! vot si funda celui care ma ajuta

1 răspuns:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Incearca sa dai jos driverul de pe net. S-ar putea sa fie o defectiune de CD. Aici gasesti si driverele si instructiuni: http://www.microsoft.com/hardware/ro-ro/d/lifecam-hd-3000.