| Tudor_Bogdan_1993 a întrebat:

Am o mare problema cand intru in metin stiti ca apare HackShield si nu se mai incarca maximul de incarcare este 3 liniute si pe urma iese pentru ca a expirat dar eu l-am dezinstalat jocul si l-am reinstalat dar tot nu merge dar inainte eu am facut o prostie am luat un Hack de doi lei si am schimbat HackShieldu si acum nu mai merge va rog ajutati-ma dau funda!

1 răspuns:
| Ditzza_Adrian_1996 a răspuns:

Incearca sa stergi orice urma de hack din pc si apoi reinstaleaza-l