| ManoleAlin1990 a întrebat:

Salut, am o mica problema intru in FIFA WORLD si imi apare asta "Could Not Initialize Graphic Device", ce as putea sa fac, funda!?

1 răspuns:
| Florinut1009 a răspuns:

Pai 1)Nu ai device'urile grafice instalate corect sau instalate partial, sti ca ai luat pc 'ul ti'a dat un CD, e ala erau device'urile de la placa video
2)Placa video nu suporta aceea grafica deoarece este prea avansata pentru ea
3)Trebuie sa intri intr'un program de la placa video care il are pc'ul tau in el sau sa intri la setari desktop si imagine si sa setezi sa fie alt fel de grafica, ce fel de grafica iti cere jocul. FUNDA?