| DemonROW a întrebat:

Am o micuta problema, am incercat sa schimb DirectX8.1 cu DirectX9.0c. deoarece cu 8.1 nu imi mergea NFS'ul dar acum cu 9.0c nu imi merge Metin. Ma poate ajuta cineva cu un DirectX bun pentru win XP? dau cea mai mare funda posibila

Răspuns Câştigător
| holeron a răspuns:

Salut, incearca sa descarci si sa instalezi direstX SDK, am avut si eu ceva probleme cu unele jocuri, updateazati si driverela la placa video, daca nu ai facut-o deja.

1 răspuns:
| DemonROW explică:

Acum merge unele jocuri( si metinu) dar nu merge NFS'ul spune ceva de DirectX9.0c