| ralucutzica a întrebat:

Salut am o noua intrebare pentru voi cei care va pricepeti din nou la PC. Vreau sa imi spuneti toate upgraduri-le care se pot face la acest laptop,adica: HDD, memoria si celelalte.
Laptopul este: Compaq Presario C700, are 2GB ram, HDD 160GB, 32bit, Procesor:Intel Pentium Dual CPU T2330 1,60GHz.
Mai exact as vrea sa stiu si la ce trebuie sa ma uit cand vreau sa fac upgrade la HDD adica sa se potriveasca cu cerintele sistemului meu.Multumesc,astept raspunsuri. Funda, scuze categoria.

Răspuns Câştigător
| KodrutZ a răspuns:

Vinde-l si fa-ti desktop. Nu merita sa bagi bani in ala. Daca ai totusi musai nevoie de portabilitate si nu il folosesti pe post de desktop, atunci RAM + SSD.