| andutzica a întrebat:

Am o problema, am un antivirus (nod 32), caruia i-a expirat licenta.Cu ceva timp in urma am incercat sa-l dezinstalez, dar, nu s-a dezinstalat complet, adica nu imi mai apare in control >panel- remove dar totusi il am in bara si merge perfect adica imi scaneaza, face tot doar k nu il mai gasesc sa il pot dezinstala complet. Daca as instala alt antivirus peste el ce ar putea avea? MULTUMESC!

1 răspuns:
| ThEEmperoR a răspuns:

Dezinstaleaza-l cu acest program: http://www.mightyuninstaller.com/ Ii usor, nu mai ai nevoie de tutoriale. Daca ai nevoie de un tutorial, lasa mesaj.