| Nica_George_2000 a întrebat:

Salut am o problema cu cs:go.
Uneori mi se misca in reluare.Adica jocul se opreste o secunda si o reia si tot asa.
Uneori am fps 150-200 cu 70 ping si merge perfect pe high si 1920x1290.Alteori cand am lag am 100-120 fps cu 110 ping.Atunci chiar daca joc si pe low tot lag am.
Cel mai ciudat lucru este ca pe Mortal kombat x care are cerinte mult mai mari ca a cs go-ului imi merge la perfectie la fel si fifa 16 pe toate detaliile pe high
Dau funda la raspunsul care ma va ajuta.

1 răspuns:
| bogdan324 a răspuns:

Specificatiile pc-ului?