| cgabudean a întrebat:

Salut, am o problema cu CS-ul. nu mi se salveaza pozele facute de admin, am incercat mai multe tipuri de cs ( warfield, lant final, 1.6 ) pe niciunu nu se saleaza am incercat si faza cu organize, si sa le caut in C-user-date-virtual store. Nici asa. ce as putea sa fac? nu am nici steam nici cfg! Va rog ajutati-ma i-au ban pe fiecare svr din cauza asta. ( Dau funda)

2 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| OneCs a răspuns:

Eu știu ca se salvează la cs 1.6 în folderul de la cs cstrike. Cred ca știu care e problema, nu trebuie sa ieși de pe servar când îți face pozele, pentru ca se vor șterge. Trebuie sa stai pe servar, sa pui cs în bara jos, și atunci sa intri în folderul cstrike.