| George95Marius a întrebat:

Salut am o problema cu ip-urile sa zicem. Ieri m-am jucat cu un prieten fifa si minecraft pe serverul lui, azi nu merge sa ne conectam unu la altul... nu stiu de ce, altcineva se poate conecta la mine sau la el dar eu la el sau el la mine nu se poate...

1 răspuns:
| AlexBoyYoutuber a răspuns:

Prietenul tau nu avea wifi sau poate tu nu ai avut sau aveti alt joc cum ar fi alt fifa sau alt minecraft conteaza si versiunile dar nu e asta inseamna ca e ceva pe la setari