| AlinDark14 a întrebat:

Salut.Am o problema cu jocul crossfire europe... dupa ce l-am instalat am vrut sa intru ine el si mi se incarca patchu se ia fisierele alea si dupa ce s-a facut tot nu mai imi intra in joc...care stie ce are, dau funda +vot

2 răspunsuri:
| coco4000 a răspuns:

Este problema de hack shield am avut si eu...am instalat din nou windowsu Poate ai avut vreun hack sau ceva la nu-s ce joc si ti-l l-o detectat

| DjLazO a răspuns:

Dai click dreapta run as administrator si dai yes apoi iti intra.
Funda?