| Valentin558 a întrebat:

Am o problema cu o tableta Myria easy tab 9.Cand o aprind sta putin aprinsa si dupa se inchide.Ce are? Ma puteti ajuta? Ofer funda

1 răspuns:
| Energyboy a răspuns:

Daca face asa si in momentul in care ai o aplicatie ce ruleaza gen un video pe Youtube, e o problema de la display ori de la la butonul care blocheaza ecranul.
Daca se inchide doar cand esti in pagina de pornire e problema de la setarile tabletei(ai selectat sa se inchida automat la un interval scurt de timp).
Daca se inchide cand misti tableta e problema de la baterie, din cauza deplasarii sale, sau orice componeta legata de ea, sau ai un virus.