| Marin_Cipri_1989 a întrebat:

Salut Am o problema cu Racing Rivals. M-am logat cu contul de google si din greseala si cu facebook iar acum contul meu bun a disparut si imi da contul care il am si pe google exista vreo sansa sa imi recuperez contul?

Răspuns Câştigător
| SSJGohan3 a răspuns:

Reinstaleaza aplicatia, si incearca sa te loghezi cu datele pentru contul bun... cele initiale(gen daca a fost pe facebook cu facebook daca nu, nu) daca nu reusesti poti sa trimiti un mail suportului din joc cu exact ce ai patit(iar daca contul mai figureaza la ei pe server ti-l vor inapoia)