| UchihaSasuke a întrebat:

Am o problema...de curand mi-am loat de pe Net Prince of Persia Forgotten Sands(ultimul joc al seriei) si mergea perfect dupa un timp am loat si Prince of Persia 4(jocul precedent) dar acesta imi merge destul de greu(in reluare) lagg. mare crying va rog ajutati-ma

MULTUMESC ANTICIPAT! DAU FUNDA

Răspuns Câştigător
| felix9614 a răspuns:

Intra pe http://www.systemrequirementslab.com/cyri/ si vezi ce problema are
Funda?

1 răspuns:
| Vooortex a răspuns:

Salut. Umbla la setarile jocului la options -video si dai la quality la medium.

Merit funda?