| Membru001 a întrebat:

am o problema in legatura cu jocul metin2 ro
Cand vreau sa intru pe metin2 ro mii se incarca datele, apoi dau Incepe jocul si dupa ce dau trebuie sa se incarce hack schield. si mie mii se incarca doar 2 linitute sau 5 linute ce ar trebui sa fac? am asteptat si 20 de minute si tot asa ramane. Multumesc.

2 răspunsuri:
| DjStefanuck a răspuns:

Parerea mea ar fi sa dezinstalezi metinul si sa il descarci din nou si atunci iti va merge asa am patit si eu e o eroare de la ei

| SoRyNeScku a răspuns:

Ai viteza mica la internet, drept motiv prin care nu-si poate face update. Roaga pe cineva sa-ti dea metinul cu update facut alta sansa nu ai.
Cred, sau banuiesc ca ai Win Xp, ar trebui sa pui Win7, deja pe Xp nu mai prea face fata. Oricum, problema e de la internet. Daca cineva te poate ajuta sa-ti dea metinul stiu eu, ceva prieteni, pe stick, sau sa rogi pe cineva sa-l uploadeze pe un site si tu sa-l descarci.
Bafta!