| BeHappyOriceArFi a întrebat:

Am o problema la "clientele" de metin2, cam la majoritatea mi se intampla.De exemplu, ieri am descarcat un servar privat nou deschis. Dupa ce l.am descarcat am putut sa ma joc pe el, insa dupa ce am repornit laptopul nu a mai mers clientul, pur si simplu nu se deschide, nu zice nimic.Am facut treaba aia cu MyComputer >~Propietes etc... Unde adaug clientul intr-un loc.

Precizez ca am windows 7 32 bits, 3 gb Ram... daca mai aveti nevoie de vreo informatie spuneti xD.

Va multumesc, astept raspunsurile voastre.

3 răspunsuri:
| DragomirMihail2020 a răspuns:

Salut!
Sunt 3 lucruri in care sa nu iti mearga:
1 Virusi in system sau malware.
2 Viteza la net prea mica
3 Trebuie sa il faci compatibil ca sa mearga.Nu uita ai Win7 nu Xp.
Daca nu stii cum sa faci las linkul mai jos:
http://scurt.eu/51q

Clientul se adaga intr-un Hardisk (De preferabil unul secundar) D, F, E...

Mult Succes!
Si nu uita sa dai Funda celui mai bun raspuns care te-a ajutat.

| BeHappyOriceArFi explică (pentru DragomirMihail2020):

Nu merge frate...
Iti las id in mesaj si vorbim.

| DragomirMihail2020 a răspuns (pentru BeHappyOriceArFi):

1 Am zis mai sus 3 lucruri care nu ar merge nu ai confirmat nimic daca ai virus/nu merge netul sau nu este compatibil?
2 Ai instalat Drivarul la Placa video (Ca jocuri gen Metin2) cer grafica 3D?