| lucianos222 a întrebat:

Salut,am o problema la cs..cand intru in joc si vreau sa dau "find server" imi intra intr-un server ..am cautat in "cstrike" ceva de genu game. si nu mai stiu eu cum.dar nu gasesc aia sa o sterg.cel mai bun raspuns are funda..ms mult!

Răspuns Câştigător
| piTiCcu a răspuns:

Salut,de fapt cand da-i in Find Server iti da ca un fel de redirecta pe serverul pe care ai jucat.Singura solutie sa nu ti se mai repete e sa iti gasesti alte servere gen cs.indungi.ro,cs.laleagane.ro,cs.csneamt.ro,cs.darkarena.ro,cs2.darkarena.ro,cs3k,darkarena.ro acestea sunt cele mai bune.

1 răspuns:
| ErickEmil a răspuns:

Daca ti se intampla asa si n-ai chef sa reinstalezi jocu, scrie in consola "connect IP SERVER", ip-ul serverului pe care vrei sa intrii, si te-ai rezolvat big grin