| bobolela a întrebat:

Salut,Am o problema la PC. am windows xp. de fiecare data cand incerc sa deschid orice joc sau program din pc imi zice ca chose your program to open file si daca dau cu winrar sau cu altceva imi da eroare.Ce ar trebui sa fac va rog spuneti-mi

Răspuns Câştigător
| SwiTc3r a răspuns:

E de la windows.cel mai bine e sa-ti bagi windows7 sau sa iti bagi o versiune de XP crackuita...problema nu se poate rezolva.din ce in ce mai multa lume au problema asta (chiar si eu). poti deschide programul doar daca dai click dreapta run as.administrator.Funda?

| bobolela explică (pentru SwiTc3r):

Si am dat run as si administrator dar care este parola?

6 răspunsuri:
| dnzzzzzzzzzzzzzzz a răspuns:

Daca iti da cu parola cere un sd de la cineva cu windows7 de exemplu eu il am dar se poate gasi si in magazine ca media galaxy... asa deci este vorba de ce sd ai luat deci fa cum ti-am spus si multa bafta

| bobolela explică (pentru dnzzzzzzzzzzzzzzz):

Dar daca imi reformatez computerul si imi bag acelasi windows o sa mai am aceeasi problema?

| dnzzzzzzzzzzzzzzz a răspuns (pentru bobolela):

Atunci se pare ca ai descarcat ceva si a avut un virus foarte puternic dar n-ai ce face dai o cautare la anti-virus

| dnzzzzzzzzzzzzzzz a răspuns:

Se poate nu stiu sigur dar incearca si daca nu merge incearca chestia cu sd si windows7

| dnzzzzzzzzzzzzzzz a răspuns:

Pai cred ca nu dar... poate ii din retea sin placa de baza sau altceva nu stiu ce poate fi