| vreaumult a întrebat:

am o problema la serverul meu de metin2 ( este hostat ) deci. la inceput a mers perfect insa am vrut sa schimb niste dropuri si am dat reboot dupa accea cand incercam sa intru in joc cu contul meu imi dadea : Eroare la conectarea la server, in schimb cand bagam un cont la nimereala imi dadea nume si parola gresita. Am bagat iar fisierul original in filezila de unde schimbasem dropurile i-am dat reboot si dupa a mers, acum ca am incercat din nou sa le schimb tot la fel mi-a facut si am introdus iar fisierul original insa imi da tot la fel. un prieten mi-a spus ca nu e pornit loginul, va rog un raspuns cat mai rapid. FUNDA!

1 răspuns:
| gabiasd a răspuns:

Ai spus ca este hostat normal hostul ar trebui sa se ocupe ci aaa ceva dar... daca iti dadea eroare la conectare de sv inseamna ca serverul in sine era inchis