| NightFury a întrebat:

Salut, am o problema legata de metin2. Intru in metin, ma loghez si cand intru in joc nu imi merg butoanele (adica nu ma pot misca, nu pot face nimica).

1 răspuns:
| Bogdanakale0 a răspuns:

E logic ca este de la tastatura... sau daca nu un Gm sau Ga te-a blocat in locul respectiv. Creaza-ti un cont nou si un nou character si daca merge inseamna ca e de la GM daca nu inseamna ca e de la tastatura ta sau de la joc. Mai incearca si alt sv etc...